Strona główna » Gazownia Jastarnia » Gaz LPG Jastarnia

Gaz LPG Jastarnia

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich opiera się na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Druga opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także znajdujący się w niej gaz. Wobec tego cena samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w domu czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest wydzierżawienie odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności