Strona główna » Gazownia Jaraczewo » Butle gazowe Jaraczewo

Butle gazowe Jaraczewo

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Z reguły stosowane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Zapewniają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

W jaki sposób można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. Bardziej łatwiejszym rozwiązaniem jest jednak wymiana pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli znajdujących się również na wielu stacjach paliw. W takim przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności