Strona główna » Gazownia Janikowo » Dostawcy gazu Janikowo

Dostawcy gazu Janikowo

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu?

Każdy właściciel domu ma możliwość do zmienienia sprzedawcy gazu tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego jest identyczna jak za pierwszym razem. Polega więc na wybraniu właściwej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wymówienie umowy z poprzednim dostawcą nie będzie miało konsekwencji finansowych. W sytuacji, kiedy w umowie występują takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu jest natomiast całkowicie nieodpłatny.

Na czym opiera się stała gwarancja ceny oferowana przez dostawców paliwa gazowego?

Obecnie coraz więcej sprzedawców gazu ziemnego zapewnia dla swoich klientów gwarancję ceny gazu. Rozwiązanie to jest niezwykle korzystne, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wciąż rosnące ceny paliwa gazowego na przestrzeni ostatnich miesięcy, ponieważ gwarancja ceny polega na zapewnieniu, że cena zakupu gazu od sprzedawcy będzie niezmienna przez cały okres obowiązywania podpisanej z nim umowy. Tego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla gospodarstw domowych, ale również firm oraz gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności