Strona główna » Gazownia Jabłonowo Pomorskie » Butle gazowe Jabłonowo Pomorskie

Butle gazowe Jabłonowo Pomorskie

Jak przewozić butle gazowe?

Przy zakupie butli gazowej należy zadbać także o jej właściwy przewóz we właściwy sposób. W związku z tym butle gazowe do domu oraz turystyczne mogą być przewożone wyłącznie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym ku górze. Sama butla powinien być z kolei chroniony przed przemieszczaniem się po wnętrzu samochodu. Nie powinno się z kolei transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż podatne są one w nich na uszkodzenia. Pełne butle po przewiezieniu powinny być składowane w suchym, pozbawionym bezpośredniego działania promieni słonecznych miejscu, pionowo.

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, uzależnione jest od wielu kwestii. Wymienić spośród nich można głównie wielkość butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej wobec tego korzystać. Poza tym okres stosowania butli gazowej uzależniony jest również od tego, w jaki sposób jest ona używana i sprawności urządzeń zasilanych z jej użyciem. Standardowe butle gazowe 11 kg, wykorzystywane w kuchenkach gazowych w gospodarstwach domowych wystarczają zazwyczaj na mniej więcej miesiąc gotowania z zastosowaniem gazu znajdującego się w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności