Strona główna » Gazownia Izbica Kujawska » Gaz LPG Izbica Kujawska

Gaz LPG Izbica Kujawska

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Aktualnie w Polsce butle LPG oferowane są w wielu wariantach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych wyróżniających się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które wykorzystywane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg stosowane do zasilania wózków widłowych, które mogą być używane w pozycji poziomej, mające pojemność 33 kg, stosowane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania budynków.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w domu czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest dzierżawa odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności