Strona główna » Gazownia Izbica Kujawska » Dostawcy gazu Izbica Kujawska

Dostawcy gazu Izbica Kujawska

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są rachunki za zużycie paliwa gazowego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu roku równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu ziemnego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich zużycia paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do domu, należy głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na inną, tańszą firmę polega natomiast na kilku łatwych krokach. W zależności od wybranego sposobu może być ona wykonana osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy gazu zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i inne elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności