Strona główna » Gazownia Ińsko » Dostawcy gazu Ińsko

Dostawcy gazu Ińsko

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do przedsiębiorstw kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla domu, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach zużycia paliwa gazowego na rok. Oprócz tego gaz dla firm oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast pamiętać, że ostatnia taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla zakładów przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy, warto głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszystkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy paliwa gazowego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności