Strona główna » Gazownia Ińsko » Butle gazowe Ińsko

Butle gazowe Ińsko

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży powinny być składowane w odpowiedni sposób. Ogólnie rzecz biorąc używane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalistycznych rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. Bardziej wygodniejszym sposobem jest jednak wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w punktach wymiany butli zlokalizowanych także na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji cena napełnienia butli wynosi wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności