Strona główna » Gazownia Iłża » Dostawcy gazu Iłża

Dostawcy gazu Iłża

Od czego zależy wielkość faktur za gaz?

Wysokość faktur za gaz w danym okresie rozliczeniowym zależy od kilku różnorodnych czynników, z czego wyłącznie jednym z nich jest koszt 1 kWh paliwa gazowego uzależniona od taryfy, do jakiej przydzielony jest odbiorca. Poza tym do sumarycznych kosztów występujących na fakturze doliczane są również takie opłaty jak na przykład: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i dostarczanie faktur oraz przygotowywanie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora paliwa gazowego, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. Dlatego też tak ważne jest to, aby podczas zmiany sprzedawcy gazu zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa gazowego, ale także wysokość dodatkowych opłat.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które stosują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą bardzo duże koszty związane z jego zakupem. Zmiana dostawcy paliwa gazowego na lepszego daje im natomiast możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych w ciągu roku. Poza tym zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one również negocjować nowe, korzystniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług realizowanych przez nowego sprzedawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same zalety. Natomiast w przypadku wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie wydatki firmy na czas obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności