Strona główna » Gazownia Iłża » Butle gazowe Iłża

Butle gazowe Iłża

Jak podłączyć butlę gazową w odpowiedni sposób?

Aby podłączyć butlę gazową do kuchenki lub innego urządzenia należy najpierw zerwać plombę foliową znajdującą się na zaworze, która zapewnia, że zbiornik jest pełen, a następnie zdemontować plastikową zaślepkę. W trakcie wykonywania tego zawór butli musi być ciągle zamknięty. Przed mocowaniem reduktora do zaworu warto także sprawdzić, czy uszczelka zlokalizowana przy wylocie w butli jest we właściwym stanie, w przypadku, jeśli jest ona przerwana, trzeba się z kolei skontaktować z dostawcą butli. Po zamocowaniu reduktora na zaworze butli z gazem trzeba już wyłącznie otworzyć go wykonując jeden obrót we wskazanym kierunku.

Do czego mogą być stosowane butle gazowe?

Pomimo,że butle gazowe są kojarzone głównie z zastosowaniem w kuchenkach na gaz w gospodarstwach domowych, dostępny w nich gaz może być używany na kilka różnorodnych sposobów. Butle gazowe 11 kg to zbiorniki doskonale sprawdzające się dodatkowo w ogrzewaczach gazowych i grillach, stosowane są one także do zasilania wózków widłowych lub obróbki metalu. Z ich zastosowaniem zasilane są także grzejniki na butle gazowe i nagrzewnice i parasole..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności