Strona główna » Gazownia Hrubieszów » Gaz płynny Hrubieszów

Gaz płynny Hrubieszów

Jakie odległości należy zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej formie, należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na gaz płynny musi być zlokalizowany: przynajmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm mający zamontowane własne zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru sprzedawcy płynnego paliwa gazowego. Podczas jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale również wiarygodność sprzedawcy. Musi on posiadać aktualną koncesję na dostawę paliw. Oprócz tego istotna jest także jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności