Strona główna » Gazownia Halinów » Gaz LPG Halinów

Gaz LPG Halinów

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające paliwa gazowego LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących paliwo gazowe do domów lub przedsiębiorstw, a również samochodów. W obu przypadkach powinien być on przeprowadzany raz na 12 miesięcy. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Dodatkowo sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się natomiast również filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w sytuacji budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców zasilanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również przebudowywanych obiektach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności