Strona główna » Gazownia Gubin » Gaz LPG Gubin

Gaz LPG Gubin

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest przeprowadzenia odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich polega na osobistym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Druga opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności