Strona główna » Gazownia Gryfów Śląski » Gaz płynny Gryfów Śląski

Gaz płynny Gryfów Śląski

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na gaz płynny w sytuacji modelu zewnętrznego związany jest z wydatkiem około od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten koszt, można go natomiast zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można z kolei głównie możliwość dowolnego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszystkie obowiązki takie jak na przykład naprawy usterek czy badania trzeba będzie przeprowadzać osobiście.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które umożliwia na wykorzystywanie gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do odpowiednich, montowanych na posesji zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności