Strona główna » Gazownia Gryfów Śląski » Butle gazowe Gryfów Śląski

Butle gazowe Gryfów Śląski

Jak dużo butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest głównie od jej wagi. Cena najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na pełną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, do czego będą one wykorzystywane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: butle gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, czasem mające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z którego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności