Strona główna » Gazownia Gryfino » Gaz LPG Gryfino

Gaz LPG Gryfino

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w sytuacji domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców opalanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również remontowanych obiektach.

Na czym polega serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a także aut. W obu przypadkach musi być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Dodatkowo sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei również filtry, które są składową instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności