Strona główna » Gazownia Gryfino » Butle gazowe Gryfino

Butle gazowe Gryfino

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, zależy od różnych czynników. Wymienić wśród nich można przede wszystkim pojemność butli. Im jest ona pojemniejsza, tym przez dłuższy czas można z niej wobec tego korzystać. Poza tym czas użytkowania butli gazowej zależy zarazem od tego, do czego jest ona stosowana oraz sprawności urządzeń zasilanych za jej pomocą. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, używane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają zazwyczaj na mniej więcej 1 miesiąc gotowania z wykorzystaniem gazu znajdującego się w nich.

Jak przewozić butle gazowe?

Planując zakup butli gazowej należy zadbać również o jej bezpieczny przewóz w odpowiedni sposób. Wobec tego butle gazowe do domu i turystyczne mogą być transportowane wyłącznie pionowo, zaworem skierowanym w górę. Sama butla powinien być z kolei chroniony przed przewróceniem się po wnętrzu pojazdu. Nie wolno natomiast transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż podatne są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przetransportowaniu muszą być przechowywane w suchym, pozbawionym bezpośredniego działania promieni słonecznych miejscu, pionowo..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności