Strona główna » Gazownia Gryfice » Gaz LPG Gryfice

Gaz LPG Gryfice

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest przeprowadzenia odbioru przez UDT.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch opcji. Jedno z nich opiera się na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Druga opcja opiera się natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności