Strona główna » Gazownia Grybów » Gaz płynny Grybów

Gaz płynny Grybów

Zalety i wady dzierżawienia zbiornika na gaz płynny

Dzierżawienie zbiornika na płynne paliwo gazowe to dość powszechne rozwiązanie wśród właścicieli nieruchomości ogrzewających je gazem. Cechuje się ono przede wszystkim niskimi kosztami początkowymi, na poziomie mniej więcej 1000 złotych i gwarantuje wygodę związaną z brakiem konieczności przeprowadzania osobiście napraw czy badań technicznych. Wydzierżawiając zbiornik, trzeba się natomiast liczyć z tym, że dostawy gazu będą w tym przypadku realizowane jedynie przez sprzedawcę, z którym została podpisana umowa, w związku z tym jego ceny są najczęściej wyższe niż średnia rynkowa. Oprócz tego za dzierżawienie zbiornika na płynne paliwo gazowe trzeba także uiszczać co miesiąc opłaty wynoszące kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Gaz płynny LPG to opcja, która umożliwia na korzystanie z gazu w sytuacji gdy nie istnieje możliwość przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z rozwiązania tego mogą korzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, firmy, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności