Strona główna » Gazownia Grójec » Gaz LPG Grójec

Gaz LPG Grójec

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest przeprowadzenia odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni gazu. Inna metoda opiera się natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba uiścić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności