Strona główna » Gazownia Grodzisk Wielkopolski » Gaz LPG Grodzisk Wielkopolski

Gaz LPG Grodzisk Wielkopolski

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest przeprowadzenia odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Obecnie w Polsce butle LPG oferowane są w kilku wersjach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych cechujących się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpowszechniejszych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w poziomie, ważące 33 kg, stosowane w przemyśle oraz do ogrzewania lokali..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności