Strona główna » Gazownia Grodków » Butle gazowe Grodków

Butle gazowe Grodków

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój nienapełniony zbiornik. O wiele prostszym sposobem jest z kolei wymienienie pustej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach paliw. W takim przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży muszą być przechowywane we właściwy sposób. Na ogół stosowane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej zapewniają składowanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności