Strona główna » Gazownia Grajewo » Gaz LPG Grajewo

Gaz LPG Grajewo

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku budynków, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również przebudowywanych obiektach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do gospodarstw domowych lub firm, a także pojazdów. W obu przypadkach musi być on przeprowadzany raz na 12 miesięcy. Polega on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Dodatkowo kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności