Strona główna » Gazownia Grabów nad Prosną » Dostawcy gazu Grabów nad Prosną

Dostawcy gazu Grabów nad Prosną

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do firm kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla gospodarstw domowych, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się w określonych limitach zużycia gazu ziemnego na 12 miesięcy. Dodatkowo gaz dla firm oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 skierowana jest głównie dla zakładów przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeczytać i sprawdzić, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z wymówieniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności