Strona główna » Gazownia Grabów nad Prosną » Butle gazowe Grabów nad Prosną

Butle gazowe Grabów nad Prosną

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane we właściwy sposób. Z reguły wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być umiejscowiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój pusty zbiornik. O wiele prostszym sposobem jest z kolei wymiana pustej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli dostępnych także na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności