Strona główna » Gazownia Gozdnica » Gaz LPG Gozdnica

Gaz LPG Gozdnica

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Jedno z nich polega na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a następnie napełnieniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega natomiast na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy uiścić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest zbiornika. W takiej sytuacji nie należy za niego ponosić kosztów oprócz kosztów dzierżawy. Do kosztów instalacji LPG w gospodarstwie domowym lub firmie należy także doliczyć takie kwestie jak: sporządzenie projektu instalacji, stworzenie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności