Strona główna » Gazownia Gozdnica » Dostawcy gazu Gozdnica

Dostawcy gazu Gozdnica

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie paliwa gazowego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na sporządzaniu faktur na bazie regularnie podawanych odczytów licznika. Jedną z głównych zalet tej metody jest pewność, że opłaty za gaz dotyczą wyłącznie rzeczywiście zużytej ilości paliwa gazowego, za sprawą tego nie należy się obawiać zaległości. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy paliwa gazowego w naszym kraju

W naszym kraju działa wielu różnorodnych dostawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i wyłącznie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie znaczy jednak tego, że oferuje on najlepsze ceny gazu. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. W związku z tym przed zmianą sprzedawcy gazu trzeba zawsze szczegółowo przeanalizować oferty co najmniej paru firm funkcjonujących na polskim rynku, stosując do tego między innymi rankingi dostępne w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności