Strona główna » Gazownia Gostynin » Gaz płynny Gostynin

Gaz płynny Gostynin

Jakie odległości trzeba zachować w trakcie montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Chcąc przeprowadzić montaż zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej postaci, trzeba pamiętać o zachowaniu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe powinien być oddalony: przynajmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele domów lub firm mający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wyboru sprzedawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale także renomę dostawcy. Musi on posiadać ważną koncesję na dostawę paliw. Oprócz tego istotna jest również jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej uzależnione jest bowiem właściwie działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności