Strona główna » Gazownia Gostynin » Dostawcy gazu Gostynin

Dostawcy gazu Gostynin

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu ziemnego zaproponuje także zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wymówieniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu ziemnego.

Dlaczego najtańszy dostawca gazu ziemnego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując nowego sprzedawcy gazu ziemnego, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na koszt za 1 kWh paliwa gazowego oferowaną przez wybraną firmę. Nie w każdym przypadku jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy sprawdzaniu ofert dostawców gazu ziemnego wykorzystywać porównywarki, w których zawarte są nie tylko ceny paliwa gazowego, ale także informacje na temat dodatkowych usług świadczonych w ramach zawartej umowy, pozostałe opłaty oraz podstawowe warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej wcześniejszego rozwiązania bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności