Strona główna » Gazownia Gostyń » Gaz LPG Gostyń

Gaz LPG Gostyń

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku nieruchomości, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła zasilanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także przebudowywanych budynkach.

Na czym polega serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do domów czy przedsiębiorstw, a także aut. W obu przypadkach powinien być on przeprowadzany raz na rok. Opiera się on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei również filtry, które są częścią instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności