Strona główna » Gazownia Gościno » Dostawcy gazu Gościno

Dostawcy gazu Gościno

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, na podstawie którego wyliczane są rachunki za pobór gazu. W przypadku domu określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na bazie ich poboru paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do domu?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu do domu, trzeba przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranej metody może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności