Strona główna » Gazownia Gorzów Wielkopolski » Butle gazowe Gorzów Wielkopolski

Butle gazowe Gorzów Wielkopolski

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie w sprzedaży znaleźć można wiele różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, do czego będą one wykorzystywane. W związku z tym wyróżnia się między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone głównie do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z którego wytwarzane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest głównie od jej wagi. Cena standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności