Strona główna » Gazownia Gorzów Śląski » Dostawcy gazu Gorzów Śląski

Dostawcy gazu Gorzów Śląski

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są rachunki za pobór gazu. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i dzieli się na trzy grupy: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym dostawcy paliwa gazowego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić sprzedawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do domu, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie nieodpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na nową, lepszą firmę opiera się natomiast na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranego sposobu może być ona przeprowadzona osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu sprzedawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego wybranie właściwej oferty, w której nie tylko cena paliwa gazowego, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności