Strona główna » Gazownia Golina

Gazownia Golina

Co zrobić, gdy eBOK gazowni nie działa?

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim zweryfikować, czy wpisywane dane logowania są w pełni poprawne. Gdy problem wciąż występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można przez internet na portalu tej firmy. Kolejna metoda to natomiast wizyta w punkcie obsługi klientów gazowni.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy gazu

Domy oraz firmy przyłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, nazywani również jako odbiorcy mogą zmienić dostawcę gazu ziemnego. W takim przypadku nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sam proces zmiany dostawcy zajmuje mniej więcej dwadzieścia jeden dni. Zmiana dostawcy gazu wymaga złożenia do dystrybutora odpowiedniego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) na przykład w punkcie gazowani, który jest później rozpatrywany przez nią. Wzór druku można znaleźć jest z kolei na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności