Strona główna » Gazownia Golczewo » Dostawcy gazu Golczewo

Dostawcy gazu Golczewo

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są faktury za pobór gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy grupy: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym dostawcy gazu do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w naszym kraju

W naszym kraju funkcjonuje wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż gazu ziemnego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich sprzedawców paliwa gazowego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że gwarantuje on najniższe ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. W związku z tym przed zmienieniem dostawcy gazu ziemnego trzeba zawsze dokładnie przeanalizować oferty co najmniej kilku firm działających na polskim rynku, stosując do tego między innymi rankingi udostępniane w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności