Strona główna » Gazownia Gołańcz » Gaz LPG Gołańcz

Gaz LPG Gołańcz

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch sposobów. Pierwsze z nich opiera się na osobistym zakupie pustej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Druga opcja opiera się natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba uiścić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala zastosować w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na zamontowanie zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również modernizowanych budynkach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności