Strona główna » Gazownia Gniewkowo » Gaz płynny Gniewkowo

Gaz płynny Gniewkowo

Podstawowe zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z wydatkiem mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby zmniejszyć ten wydatek, można go natomiast kupić od kogoś, w takim przypadku używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość nieograniczonego wyboru dostawcy gazu, a wobec tego wyboru korzystniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszystkie obowiązki takie jak na przykład naprawy awarii czy badania techniczne trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to opcja, która pozwala na wykorzystywanie gazu w sytuacji gdy nie ma możliwości podłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, zamontowanych na posesji zbiorników. Z rozwiązania tego mogą skorzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności