Strona główna » Gazownia Głuszyca » Butle gazowe Głuszyca

Butle gazowe Głuszyca

Jak dużo butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do domu zależny jest przede wszystkim od jej pojemności. Koszt najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na pełną.

Rodzaje butli gazowych

Obecnie na rynku znaleźć można wiele różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, do czego będą one wykorzystywane. Wobec tego wyróżnia się na przykład: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, czasem mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, przeznaczone głównie do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania lokali, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności