Strona główna » Gazownia Glinojeck » Dostawcy gazu Glinojeck

Dostawcy gazu Glinojeck

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu ziemnego?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie paliwa gazowego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na wystawianiu faktur na bazie regularnie podawanych odczytów gazomierza. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest gwarancja, że opłaty za gaz dotyczą tylko faktycznie pobranej ilości gazu ziemnego, za sprawą tego nie trzeba się obawiać niedopłat. Włączenie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów dotyczących tej metody.

Najwięksi sprzedawcy gazu ziemnego w Polsce

W naszym kraju działa wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najniższe ceny gazu. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. Wobec tego przed zmienieniem sprzedawcy gazu ziemnego należy zawsze dokładnie sprawdzić oferty przynajmniej kilku firm działających na krajowym rynku, wykorzystując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności