Strona główna » Gazownia Giżycko » Gaz płynny Giżycko

Gaz płynny Giżycko

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje wykorzystywany do ogrzewania lokali, napędzania silników spalinowych oraz urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen gazu płynnego nie jest regulowana przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cennik za litr może się zmieniać nawet parę razy w ciągu roku. W wielu przypadkach jest ona też podawana dla m3 gazu zamiast litra, w związku z tym warto zwrócić uwagę na tę kwestię w trakcie porównywania jego cen zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Tak samo jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na gaz płynny, także modele wewnętrzne muszą bezwzględnie przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony co 2 lata. Natomiast przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być realizowane przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności