Strona główna » Gazownia Garwolin » Gaz płynny Garwolin

Gaz płynny Garwolin

Jakie odległości należy zachować przy montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Chcąc zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej formie, należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od obszaru, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny powinien być oddalony: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm mający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wyboru dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale również renomę sprzedawcy. Musi on posiadać aktualną koncesję na dostawę paliw. Oprócz tego ważna jest również jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej uzależnione jest bowiem właściwie działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności