Strona główna » Gazownia Frombork » Gaz płynny Frombork

Gaz płynny Frombork

Jak wybrać zbiornik na gaz płynny?

Podczas wybierania zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne kwestie. Pierwszy z nich związany jest z zapotrzebowaniem na gaz, określonym na godzinę, na bazie mocy sprzętów zasilanych gazem. Daje możliwość on określić pojemność zbiornika. Drugi istotny element to wielkość posesji, na której ma być montowany zbiornik. Zależy od niej bowiem to jaki jego rodzaj może zostać zamontowany, aby określone odległości od innych elementów były poprawne. Oprócz tego należy również wziąć pod uwagę pobór gazu, który wpływa na częstotliwość napełniania gazem zbiornika.

Jak długo trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny wynosi około 25%, trzeba zadbać o kolejne tankowanie. Wobec tego należy złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego wyznaczana jest także data tankowania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu realizowane są z kolei w przeciągu kilku dni. Czas oczekiwania na dostawę gazu może się natomiast wydłużyć w sezonie letnim, z powodu większego zainteresowania tankowaniem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności