Strona główna » Gazownia Działoszyce » Butle gazowe Działoszyce

Butle gazowe Działoszyce

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Z reguły wykorzystywane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej wagi. Koszt klasycznej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli to koszt wyłącznie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są natomiast różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności