Strona główna » Gazownia Drobin » Gaz LPG Drobin

Gaz LPG Drobin

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni gazu. Inna metoda opiera się natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba uiścić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub firmie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności