Strona główna » Gazownia Dobrzyń nad Wisłą » Dostawcy gazu Dobrzyń nad Wisłą

Dostawcy gazu Dobrzyń nad Wisłą

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do przedsiębiorstw kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się w określonych limitach zużycia gazu ziemnego na 12 miesięcy. Poza tym gaz dla przedsiębiorstw oferowany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 przeznaczona jest głównie dla przedsiębiorstw przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa, warto przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu ziemnego zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z rozwiązaniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności