Strona główna » Gazownia Dobrzany » Dostawcy gazu Dobrzany

Dostawcy gazu Dobrzany

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za pobór paliwa gazowego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich poboru paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do domu?

Chcąc zmienić sprzedawcę gazu do gospodarstwa domowego, należy przede wszystkim pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu na inną, tańszą firmę opiera się z kolei na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranej metody może być ona wykonana samodzielnie lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje wobec tego znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności