Strona główna » Gazownia Dobre Miasto » Butle gazowe Dobre Miasto

Butle gazowe Dobre Miasto

Gdzie można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, przywożąc do nich swój nienapełniony zbiornik. Bardziej wygodniejszym sposobem jest natomiast wymienienie pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli dostępnych także na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być przechowywane we właściwy sposób. Najczęściej używane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej umożliwiają składowanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności