Strona główna » Gazownia Dobiegniew » Dostawcy gazu Dobiegniew

Dostawcy gazu Dobiegniew

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu ziemnego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu faktur na podstawie regularnie wykonywanych odczytów gazomierza. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest gwarancja, że koszty za gaz dotyczą wyłącznie faktycznie pobranej ilości gazu, za sprawą tego nie należy się bać zaległości. Włączenie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga kontaktu z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w Polsce

W Polsce istnieje wielu różnych sprzedawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i wyłącznie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców paliwa gazowego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie znaczy jednak tego, że oferuje on najlepsze ceny gazu. W wielu przypadkach jest nawet wręcz inaczej. Wobec tego przed zmienieniem sprzedawcy gazu trzeba zawsze szczegółowo sprawdzić oferty co najmniej kilku firm funkcjonujących na krajowym rynku, stosując do tego na przykład rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności