Strona główna » Gazownia Dąbrowa Białostocka » Dostawcy gazu Dąbrowa Białostocka

Dostawcy gazu Dąbrowa Białostocka

Dlaczego ceny paliwa gazowego są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują dostawcy paliwa gazowego, uzależnione są od wielu różnorodnych czynników. Jednym z nich jest głównie cena gazu ziemnego po jakiej został on zakupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych zakupów. Poza tym na koszt gazu ziemnego poszczególnych sprzedawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, liczba obsługiwanych klientów,promocje. Dodatkowo należy również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki gazu zapewniają zazwyczaj alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które wykorzystują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą niezwykle duże koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana dostawcy gazu na tańszego gwarantuje im natomiast możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one także wynegocjować nowe, lepsze warunki umowy lub skorzystać z dodatkowych usług świadczonych przez nowego sprzedawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same zalety. Z kolei w sytuacji wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny umożliwia to dokładnie zaplanowanie budżetu przedsiębiorstwa na okres obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności