Strona główna » Gazownia Czyżew » Dostawcy gazu Czyżew

Dostawcy gazu Czyżew

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, na podstawie którego wyliczane są rachunki za pobór gazu ziemnego. W przypadku domu nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy grupy: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu w ciągu roku wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu roku wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy paliwa gazowego do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Najwięksi sprzedawcy paliwa gazowego w naszym kraju

W Polsce działa wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich sprzedawców paliwa gazowego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie znaczy jednak tego, że zapewnia on najniższe ceny gazu. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz przeciwnie. Wobec tego przed zmianą dostawcy gazu trzeba zawsze szczegółowo przeanalizować oferty przynajmniej kilku firm działających na polskim rynku, stosując do tego na przykład porównywarki udostępniane w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności